Fotbaloví absolventi získali od radnice certifikáty

Dvaadvacet mladých fotbalistů obdrželo v pondělí v obřadní síni olomoucké radnice absolventské certifikáty, které jim předala Regionální fotbalová akademie Olomouckého kraje. „Akademie má za sebou již druhý ročník, poprvé ji však opouštějí hráči, kteří absolvovali kompletní dvouletý cyklus,“ objasnil manažer Regionální fotbalové akademie Jakub Beneš.

Slavnostního ceremoniálu se chopili náměstek primátora Pavel Urbášek a náměstek hejtmana Olomouckého kraje František Jura. Předávání se zúčastnili také ředitel ZŠ Heyrovského Oldřich Anděl a dlouholetý funkcionář olomoucké Sigmy Jaromír Gajda, kteří všem absolventů popřáli mnoho sportovních i osobních úspěchů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!