Fotbalisty Třebíče porazila Sapeli Polná 1:0

Třebíč ve 3. kole krajského přeboru prohrála na hřišti ve Stáji s domácím Sapeli Polnou 1 : 0, když inkasovala branku již v 5. min. utkání. Třebíč si zejména ve druhém poločase vytvořila územní převahu, ale i gólové příležitosti Suchny a zejména Uličného zůstaly nevyužity.

Branka: 5. Barák.

Sestava Polná:
Rezničenko – Tržil, Boháček, Bambula, Flekal – Svoboda (90.Benáček), Navrátil, Brabec (80.Fišer), Dvořáček – Adamec, Barák (70.Varhaník).

Sestava Třebíč:
Brice – Suchna, Houser, Pecka, R. Bence – Florián, Karásek – J. Uličný (88. Hrbáček), Sandy, Lorenc – Hutchinson.

Rozhodčí: Dvořák – Novák, Holub. ŽK: 2 – 0. Diváci: 100.

Domácí šli do vedení 1 : 0 již v 5. min., když po přihrávce Adamce mezi stopery šel na třebíčskou branku sám Barák, který nadvakrát překonal Briceho. Polná byla v prvním poločase lepším mužstvem, další branky ale přidat nedokázala.

Ve druhém poločase si Třebíč vytvořila územní převahu a vytvořila si i gólové šance. Nejprve na přední tyči byl sám Suchna, místo zakončení ale volil přihrávku před branku, která ale adresáta nenašla. O chvíli později měl loženku Uličný, tváří v tvář Řezničenka z bezprostřední blízkosti ale netrefil domácí branku. V závěru utkání domácí Flekal dalekonosnou střelou trefil spojnici břevna a tyče třebíčské branky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.