Fotbalisty Nového Strašecí porazil TJ SK Hřebeč 1:4

: Sokol Nové Strašecí 4:1 (3:1)

Novostrašečtí fotbalisté i ve svém druhém zápase nové sezóny zajížděli na hřiště soupeře a obdobně jako před týdnem v Kutné Hoře (prohra 1:0) neuspěli ani tentokrát. V příštím kole hostí svěřenci trenéra Petra Svobody na svém hřišti FK Bohemia Poděbrady, kterým se úvod soutěže rovněž nevydařil. Nebližší domácí zápas tak již nyní nabývá na důležitosti a body z tohoto mače budou mít určitě vyšší cenu.

Před týdnem v Kutné Hoře dostalo Nové Strašecí lekci z produktivity. Pokud by po první půli na ukazateli skóre svítil stav 0:3, nikdo by se nemohl divit. Pokud ale nevyužiješ šance ke vstřelení branky, nemůžeš vyhrát a to se v Kutné Hoře stalo doslova a do písmene. Po poločase 1:0 pro Kutnou Horu skončilo utkání stejným výsledkem i po devadesáté minutě.

To nulový zisk v Hřebči měl jiný charakter. Byl zapříčiněn nejen absencí několika hráčů základu, ale i jinými okolnostmi. Domácí se dostali do vedení již v 7.min. (1:0), druhou branku pak přidali hřebečtí ve 20.min. 2:0. Hosty dostal zpět do zápasu o pět minut později (25.min.) jejich loňský nejlepší klubový střelec Martin Kaválek, 2:1. Zřejmě rozhodujícím a zlomovým momentem ale byla další branka domácích (z pokutového kopu) ve 31.min., 3:1.

Ve druhé půli se již tolik „nežlutilo“. V rozhodnutém zápasu již také nepadalo tolik branek jako v první půli. Domácí až v samotném závěru (89.min.) vstřelili poslední branku utkání a dali tak výsledku zápasu konečnou podobu, 4:1.

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Matěj Erba, Martin Bláha (61. Jiří Trégr), Jan Mrázek, Lukáš Palko – Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Marek Hartman, Lukáš Beneš (77. Jiří Říčka) – Martin Kaválek, Patrik Svoboda

Trenér: Petr Svoboda

Branka: Martin Kaválek

ŽK: Jan Mrázek, Patrik Svoboda, Lukáš Mrázek, Lukáš Beneš, Jaroslav Trnka

Příští zápas hostí TJ Sokol Nové Strašecí v sobotu 25. srpna od 17.00 hod. na svém hřišti FK Bohemia Poděbrady.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient