Fotbalistům Valmezu to v Líšni nevyšlo, podlehli 1:0

Senzace se sice nekonala, ale daleko k ní nebylo. Třetiligoví fotbalisté Valmezu zahráli v Líšni možná své utkání podzimu. Prvnímu celku tabulky byli více než vyrovnaným soupeřem a prohráli jen jednou brankou.

Hosté mohli budit tým, který přijel jako ovce na porážku, ale opak byl pravdou.

„Musím dnes vyslovit respekt vůči mým hráčům. Po tak těžkém týdnu se vzepjali v jiném složení sestavy k výbornému výkonu. Ano domácí měli šance, ale my za bezbrankového stavu také tři možnosti, jak jít do vedení. Dostali jsme branku po chybě, ale bojovali jsme. Donutili jsme lídra soutěže, aby před koncem zápasu střídal, aby hru zdržel a těsnou výhru udržel. Měli jsme dost fotbalových věcí, pokoušeli jsme se o zakončení a doufáme, že máme v další těžké práci na co navazovat,“ řekl trenér Valmezu Marian Bedrich.

SK Líšeň – TJVM 1:0
TJVM: Michut – Matyáš, Michálek, Dekleva, Sovák (78. Gajdoš) – Bartozel, Žilinský, Šichor, Vrána (68. Michal Kundrát) – Pop (59. Furmánek), Výmola. Trenér: Marian Bedrich.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient