Fotbalistům Čáslavi utkání se Mšenem nevyšlo, diváky i hráče rozvášnili hlavně rozhodčí

Ráz většinu prvního poločasu předurčila už 9. minuta, kdy si na trestný kop naběhl Štajner a hlavou otevřel skóre – 0:1. Domácí se pak dlouho nemohli dostat do tempa, ve 28. min. navíc příležitost Skuhravého vychytal Kubát. Teprve čtvrthodinky před přestávkou přišly příležitosti domácích: Ve 39. min. Vocel kolmou přihrávkou vysunul Kořínka, ten dlouhou kličkou obešel gólmana Zoula, jehož ale zastoupil Helm. Ve 40. min. zachytil odražený míč od vlastní brány Jíchy, do otevřené obrany vysunul Vančuru, který po svém sólu mířil vysoko nad.

Jako první po změně stran zahrozil Rozkovec, který naštěstí pro domácí technickou ranou těsně minul čáslavskou bránu. To v 51. min. si míč k trestnému kopu zpoza vápna postavil Vančura a parádní ranou za zeď do šibenice srovnal na 1:1. Střetnutí se změnilo v boj o každý metr hřiště, domácí měli potíže s houževnatou obranou a když už ji překonali, zradily je finální přihrávka a nebo nedůrazné zakončení. V 79. Štajner parádním pasem našel za obranou Skuhravého, který chybu defenzivy krutě potrestal – 1:2. Domácí vrhli všechny síly do útoku, často se zlobili na rozhodčího, zejména reklamovali faul v pokutovém území na Richarda. Penalta se ale nekopala a emoce vyvrcholily v nastaveném čase: Vančurův centr z trestného kopu Jícha usměrnil do sítě, rozhodčí ale vyrovnávací gól neuznali pro ofsajd. Cestou ze hřiště si toho pak měli hodně co vysvětlovat s hráči, pořadatelé měli co dělat, aby trojici sudích dopravili do kabin.

FK Čáslav – FK Jiskra Mšeno 1:2

Branky: 51. Vančura – 9. Štajner, 79. Skuhravý.
Čáslav: Kubát – Skokan (83. T. Kopp), L. Vebr, Mráz, Kunášek (83. Richard) – Strnad (66. Mlynka), J. Petrů, Vocel (72. Hannich), Kořínek (83. Uher) – Vančura – Jícha. Trenér: Radim Truksa.
Mšeno/Jablonec: Zoul – Helm, Koblížek, Váňa, Skuhravý – Štemberk (72. Harmtna), Houser, Rozkovec (82. Daníček), Pelta (64. Štěpánek) – Štajner (90.+1 Nulíček) – Munzar (88. Hušek). Trenér: Jaroslav Vodička.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak