Fotbalisté Zlína se zapojili do projektu Kopeme za fotbal

Fotbalisté Zlína po půlroční odmlce opět zapojil do do projektu Kopeme za fotbal. Počasí na zlínské Letné přálo fotbalu. Zlínští přivítali v utkání proti týmu z jindřichohradeckého okresního přeboru – TJ SOKOL Plavsko.

Již podruhé v letošním kalendářním roce se fotbalisté Zlína zapojili do projektu Kopeme za fotbal. Zlínští fotbalisté přivítali na svém stadionu poslední celek jindřichohradeckého okresného přeboru TJ SOKOL Plavsko.

Rozdíl kvality se ukázal na samotném skóre, které na konci zápasu ukazovalo 23:1. O samotný výsledek v tomhle utkání až tolik nešlo. „O ten vůbec nešlo. Chtěli jsme si to především užít,“ řekl kapitán a zároveň vedoucí mužstva Jiří Heřmánek.

Hráče Plavska čekala náročná a daleká cesta. „Vyjížděli jsme už v 11 hodin. Pro nás trochu nezvykle daleká cesta,“ usmíval se.

Sestava pro 1. poločas: Dostál – Bačo, Buchta, Tkadlec – Masař, Jiráček, Balić, Holík Lukáš, Matejov – Železník, Vyhnal.
Sestava pro 2. poločas: Novák – Bačo (Hučko), Gajić, Hnaníček – Bartošák, Balić, Kolář, Holík, Hubáček – Jakubov, Beauguel.

Do zápasu nastoupili všichni hráči zlínského Á – týmu doplněni o hráče juniorky či další osobnosti. Žlutomodrý dres oblékl například současný vedoucí mužstva David Hubáček, nebo masér Patrik Hučko. Brankářský dres navlékl pro druhou půli taky trenér brankářů Otakar Novák.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.