Fotbalisté z Nového Strašecí se vrátili bez bodů

Z VENKU OPĚT BEZ BODU

SK Hvozdnice : Sokol Nové Strašecí 3:1 (2:0)

Novostrašečtí neuspěli ani v pátém utkání venku. V tabulce pravdy mínus tři body na jejich kontě sice nejsou nijak tragické a dramatické (dva vyhrané zápasy doma ze tří a pět porážek venku), ve faktické tabulce se ovšem fakt nevýhodného rozlosování v počátku soutěže již nepříjemně projevuje.

Jak šly minuty ve Hvozdnici:
11.min. Lukáš Mráz 1:0.
19.min. Lukáš Mráz 2:0.
53. min. Lukáš Třešňák 3:0.
67. min. Jiří Trégr 3:1 (hlavička po centru ze standardní situace)

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Matěj Erba, Matěj Pařízek, Jiří Trégr, Lukáš Palko – Martin Mžourek, Jaroslav Trnka (84. Jiří Říčka), Lukáš Mrázek, Marek Hartman – Martin Kaválek, Jiří Kapek (74. Patrik Svoboda, 89. Jan Mrázek)
Trenér: Jan Ducár

Branky: Jiří Trégr

ŽK: Matěj Erba, Lukáš Mrázek, Jan Mrázek, Jiří Kapek, Martin Kaválek

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak