Search
Close this search box.

Fotbalisté z Nového Strašecí se vrátili bez bodů

Z VENKU OPĚT BEZ BODU

SK Hvozdnice : Sokol Nové Strašecí 3:1 (2:0)

Novostrašečtí neuspěli ani v pátém utkání venku. V tabulce pravdy mínus tři body na jejich kontě sice nejsou nijak tragické a dramatické (dva vyhrané zápasy doma ze tří a pět porážek venku), ve faktické tabulce se ovšem fakt nevýhodného rozlosování v počátku soutěže již nepříjemně projevuje.

Jak šly minuty ve Hvozdnici:
11.min. Lukáš Mráz 1:0.
19.min. Lukáš Mráz 2:0.
53. min. Lukáš Třešňák 3:0.
67. min. Jiří Trégr 3:1 (hlavička po centru ze standardní situace)

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Matěj Erba, Matěj Pařízek, Jiří Trégr, Lukáš Palko – Martin Mžourek, Jaroslav Trnka (84. Jiří Říčka), Lukáš Mrázek, Marek Hartman – Martin Kaválek, Jiří Kapek (74. Patrik Svoboda, 89. Jan Mrázek)
Trenér: Jan Ducár

Branky: Jiří Trégr

ŽK: Matěj Erba, Lukáš Mrázek, Jan Mrázek, Jiří Kapek, Martin Kaválek

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient