Fotbalisté Vyškova porazili Frýdek- Místek 2:1

MFK Vyškov – MFK Frýdek Místek 2:1 poločas 1:1

branky:10min.Vintr M,84min.Krejčí – 18min.(pk)Varadi

Diváků: 162

ŽK:35min.Vintr M,64min.Lahodný,72min.Přerovský – 27min.Švrček,89min.Varadi,70min.Kutáč

Rozhodčí:Kneisl Zdeněk,Škrobák Lukáš,Kneisl Luboš

Delegát:Káňa Jaroslav

Sestava Vyškova: Kunický – Zavadil – (Sečkař 78min.Krejčí) – Látal – (Vintr M 66min.Matocha) – Vintr O – Lahodný – Arsič – Tijani – (Přerovský 71min.Dovhanyuk) – Jeřábek, Trenér:Jan Trousil

Sestava Frýdek Místek: Mrozek – Švrček – (Vokoun 54min.Smékal) – Ciesarík – Literák – Strnad – Mrkvička – Varadi – Hruška – (Kutáč 85min.Střižík) – Gomola, Trenér:Jan Žižka

Hodnocení utkání trenéra :„Kdyby to mělo skončit remízou,tak už bych ztoho byl opravdu hodně špatný,protože herně jsme byli od začátku do konce lepší.Kluci plnili to,co jsme si řekli.Tedy hrát po zemi,po křídlech,ne nakopávání balony.Bohužel pořád se potýkáme se zakončením.Šancí máme dostatek,ale neproměňujeme ani ty nejvyloženěší,“ulevil si po zápase Jan Trousil.

Hodnocení utkání trenéra
: „Samozřejmě,že to velice mrzí,když prohrajete brankou těsně před koncem utkání.Navíc když jsme před tím měli tutovku.Adam to měl řešit úplně jinak.Takže to byl zápas ve kterém platilo nedáš dostaneš.Myslím,že jsme ve Vyškově ostudu neudělali.Kluci bojovali,chtěli jsme si odvézd bod a byli jsme k němu velice blízko,“komentoval výsledek trenér hostů Jan Žižka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.