Fotbalisté Vlašimi hlásí první posilu, je jí obránce Ján Mizerák

První letní posilu ohlásila druholigová Vlašim. Modrobílý dres bude od nové sezóny oblékat slovenský obránce Ján Mizerák. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Tatranu Prešov se dohodl na spolupráci právě ve středočeském klubu i přes vábení jiných celků.
Jako mladý hráč začínal Ján Mizerák svou kariéru v Tatranu Prešov. „Z Tatranu jsem odešel do Liptovského Mikuláše, kde jsem poprvé okusil i dospělý fotbal. Po chvíli následoval přestup do MFK Skalica,“ vzpomíná na svou dosavadní kariéru slovenský obránce. Právě v dresu týmu MFK Skalica se Ján Mizerák snažil společně se svými spoluhráči vybojovat postup do nejvyšší slovenské soutěže. Ovšem neúspěšně. „Postup se nám nedařil, a proto jsem se rozhodl pro přestup a posun v kariéře. Nabídek jsem měl několik, ale ta z Vlašimi byla konkrétní a došlo tedy k dohodě,“ prozradil svou cestu pod Blaník.

V týmu je levý obránce od začátku letní přípravy a tak mohl zhodnotit i zázemí, které je pro něj novinkou. „Zázemí ve Vlašimi je kvalitní a musím jej hodnotit pozitivně,“ říká nováček v dresu Vlašimi, který se potkal i s novým kolektivem. „Je tu celá řada mladých hráčů, kteří mají vše před sebou a pokud na sobě budou pracovat, jistě se posunou v kariéře kupředu,“ prorokuje Literák. „Já sám doufám, že budu pro tým posilou,“ dodal s úsměvem dobře naladěný fotbalista. „Rád bych svými výkony Vlašimi pomohl k co nejlepším výsledkům a pokud by to bylo možné, rád nahlédl třeba do české nejvyšší soutěže,“ uzavřel.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz