Fotbalisté Vlašimi hlásí první posilu, je jí obránce Ján Mizerák

(Aktualizováno před )

První letní posilu ohlásila druholigová Vlašim. Modrobílý dres bude od nové sezóny oblékat slovenský obránce Ján Mizerák. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Tatranu Prešov se dohodl na spolupráci právě ve středočeském klubu i přes vábení jiných celků.
Jako mladý hráč začínal Ján Mizerák svou kariéru v Tatranu Prešov. „Z Tatranu jsem odešel do Liptovského Mikuláše, kde jsem poprvé okusil i dospělý fotbal. Po chvíli následoval přestup do MFK Skalica,“ vzpomíná na svou dosavadní kariéru slovenský obránce. Právě v dresu týmu MFK Skalica se Ján Mizerák snažil společně se svými spoluhráči vybojovat postup do nejvyšší slovenské soutěže. Ovšem neúspěšně. „Postup se nám nedařil, a proto jsem se rozhodl pro přestup a posun v kariéře. Nabídek jsem měl několik, ale ta z Vlašimi byla konkrétní a došlo tedy k dohodě,“ prozradil svou cestu pod Blaník.

V týmu je levý obránce od začátku letní přípravy a tak mohl zhodnotit i zázemí, které je pro něj novinkou. „Zázemí ve Vlašimi je kvalitní a musím jej hodnotit pozitivně,“ říká nováček v dresu Vlašimi, který se potkal i s novým kolektivem. „Je tu celá řada mladých hráčů, kteří mají vše před sebou a pokud na sobě budou pracovat, jistě se posunou v kariéře kupředu,“ prorokuje Literák. „Já sám doufám, že budu pro tým posilou,“ dodal s úsměvem dobře naladěný fotbalista. „Rád bych svými výkony Vlašimi pomohl k co nejlepším výsledkům a pokud by to bylo možné, rád nahlédl třeba do české nejvyšší soutěže,“ uzavřel.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz