Fotbalisté Uhlířských Janovic urvali při zápase s Brodem alespoň jeden bod

I když záchrana uhlířů v I. A třídě je už v rovině velké teorie, chtěli si ve 25. kole alespoň částečně udobřit fanoušky. V neděli hostili soupeře ze středu tabulky – rezervu SK Český Brod:

U. Janovice – Č. Brod B 1:1 (1:1)

„Po celý zápas byl Český Brod lepší, připadali jsme si jako na kolotoči. Vypadalo to, jako kdyby hosté hráli přesilovku. My jsme byli zalezlí na svém vápněv devíti a bránili se. Oni si točili míč a my nestíhali. Pro nás je jeden bod úspěch,“ přiznal trenér FK Uhlířské Janovice Antonín Novotný.

V samotném zápase se hosté dostali do vedení ve 12. minutě brankou Šťastného. „Mohli jsme jít do brejku, míč jsme ale ztratili a hned z protiútoku skóroval soupeř,“ popisoval situaci domácí kouč. „Potom se nám povedla jedna akce: Čapek vysunul Tancera, ten po čáře zatáhl pěkně míč, utekl obránci a centr dal na penaltu úplně volnému Markovi. To byla naše jediná akce, jinak jsme se bránili. Kluci v kabině říkali, že hosté hrají ve třinácti, opravdu jsme nestíhali. Bod je pro nás úspěch,“ opakoval trenér.

Pokutové kopy: 2:4. Branky: 39. N. Marek – 12. Šťastný. Rozhodčí: Hlavnička – Hanák, Pavlíková. ŽK: Zadražil, Vyhnánek – Plášil, Balík, Mužík. Diváků: 100.

U. Janovice: J. Kmoch – Vinický (70. M. Novotný), Čapek, Zadražil, Doubrava – Jelínek, Beneš, Randlíszek, R. Tancer (83. Paděra) – Vyhnánek, N. Marek (70. Bílek). Trenér Antonín Novotný.

Č. Brod B: Vymazal – Miňovský, Hanzl, Sedláček (68. Kohout), Souček (58. Kliment), Plášil, Krombholz, Balík, Šťastný, Mužík, Stejskal. Trenér Petr Musílek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.