Search
Close this search box.

Fotbalisté přišli pozdravit dárce krve v karvinské nemocnici

V úterý ráno se Marek Janečka s Patrikem Le Giangem vydali na transfúzní oddělení Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, kde přítomným dárcům nejcennější tekutiny předali vstupenky na nejbližší zápas a vyfotili se s nimi, zájemcům také předali kartičky se svými podpisy.

O vstupenky i podpisy byl během určené hodiny zájem, v devět se oba rozloučili a spěchali na stadion, kde je čekal první z dvou úterních tréninků. „Strávili jsme příjemnou hodinku mezi dárci nejcennější tekutiny, předali vstupenky a podpisové kartičky. S dárci i sestřičkami jsme průběžně fotili. Sám také daruji krev, ale vždy po sezóně,“ svěřil se Patrik Le Giang.

Klub MFK Karviná tímto krokem pozitivně zareagoval na březnovou zprávu Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj o nedostatku kapalné červené tkáně některých skupin. Marketingový úsek klubu šel příkladem a krev daroval už na začátku března.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient