Fotbalisté pražské Sparty si s dětmi zahráli Laser game

V úterý 16.10. proběhla další společná akce pro členy KIDS a JUNIOR clubu. Mladé sparťany tentokrát čekal netradiční zážitek v Mercuria Laser game, největší laser aréně v České republice. V Braníku na děti čekalo jedno velké překvapení, zahrát si s nimi totiž přišli sami hráči A týmu, kteří zde strávili odpoledne v rámci společného teambuildingu.

K hráčům se připojilo přes třicet členu KIDS a JUNIOR clubu. Na závěr vše vyvrcholilo hromadnou přestřelkou. Nejúspěšnějším sparťanem ve zbrani byl Matěj Pulkrab. Nejvíce ohlasů zase vyvolal Lukáš Štetina ve vestě Hulk, což je přezdívka, kterou Lukáš ve sparťanské kabině často slýchává.

Kromě samotné hry v laser aréně si mohly děti společně s hráči vyzkoušet bowling, střelbu na koš, virtuální realitu a další herní konzole.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.