Search
Close this search box.

Fotbalisté pražské Sparty si s dětmi zahráli Laser game

V úterý 16.10. proběhla další společná akce pro členy KIDS a JUNIOR clubu. Mladé sparťany tentokrát čekal netradiční zážitek v Mercuria Laser game, největší laser aréně v České republice. V Braníku na děti čekalo jedno velké překvapení, zahrát si s nimi totiž přišli sami hráči A týmu, kteří zde strávili odpoledne v rámci společného teambuildingu.

K hráčům se připojilo přes třicet členu KIDS a JUNIOR clubu. Na závěr vše vyvrcholilo hromadnou přestřelkou. Nejúspěšnějším sparťanem ve zbrani byl Matěj Pulkrab. Nejvíce ohlasů zase vyvolal Lukáš Štetina ve vestě Hulk, což je přezdívka, kterou Lukáš ve sparťanské kabině často slýchává.

Kromě samotné hry v laser aréně si mohly děti společně s hráči vyzkoušet bowling, střelbu na koš, virtuální realitu a další herní konzole.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient