Fotbalisté mají nakročeno zpět do druholigové soutěže

Prostějovští fotbalisté zvládli klíčový zápas jara, když v souboji prvního s druhým týmem tabulky jasně přehráli Velké Meziříčí. Nakročili tím jednou nohou zpět do druhé ligy, definitivně může rozhodnout už příští, předposlední kolo, v němž budou hostit 1.HFK Olomouc. Skóre otevřel už po sedmnácti minutách přesnou střelou Koudelka, který po přestávce také nahrál Kroupovi na druhou branku. Brankář Neoral tentokrát udržel čisté konto.

1.SK Prostějov – FC Velké Meziříčí 2:0 (1:0)

Branky: 17. Koudelka, 53. Kroupa. Rozhodčí: Ogrodník – Tomanec, Slováček; ŽK: 38. Koudelka – 21. Berka, 37. Smejkal, 48. Demeter, 73. Dolejš. Diváci: 790.
1.SK Prostějov: Neoral – Machynek, Sus, Schuster, Hirsch – Píchal (66. Šteigl), Pančochář, Fládr, Hapal (89. Rus) – Koudelka (88. Langer), Kroupa. Trenér: Oldřich Machala.
FC Velké Meziříčí: Kruba – Berka (54. Bouček), Mucha, Šimáček, Kriegsmann (59. Duba) – Dolejš, Šuta, Komínek, Smejkal (73. Puža), Demeter – Simr. Trenér: Libor Smejkal.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.