Fotbalisté FK Litoměřicko zažili v Písku debakl

V patnáctém zápase sezóny odjeli fotbalisté FK Litoměřicko do jihočeského Písku, kde chtěli vylepšit dosavadní venkovní bilanci. Tento záměr se ale vůbec nepodařilo naplnit. Od počátku byli písečtí aktivnější a na rozdíl od hostů dokázali dvě své příležitosti přetavit v gólový úspěch. Ve dvacáté minutě se trefil Milec, za deset minut po pěkné kombinační akci zvyšoval na rozdíl dvou branek Held. Ke konci poločasu dvě šance litoměřičtí neproměnili i kvůli bahnitému terénu před brankou. Když v šedesáté minutě Vacovský zvýšil na 3:0, zbytek zápasu se stal v podstatě jen formalitou dovršit předepsané devadesátiminutové penzum.

FC Písek fotbal, z.s. – FK Litoměřicko A 4:0

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak