Search
Close this search box.

Fotbalisté čáslavské rezervy absolvovali soustředění u Kroměříže

Fotbalisté čáslavské rezervy se v rámci letní přípravy vydali na soustředění do obce Bezměrov u Kroměříže. V rámci soustředění absolvovali páteční večerní trénink a sobotni celodenní turnaj, ve kterém se postupně utkali s celky Polkovic, Ludslavic a domácího Bezměrova.

„Soustředění se povedlo na výbornou. De facto jsme jej zahájili již ve čtvrtek modelovým utkáním s čáslavským dorostem, následoval páteční trénink v Bezměrově a sobotní turnaj, ve kterém hráči absolvovali tři zápasy. Musím říct, že na konci toho již měli všichni po fyzické stránce plné zuby,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

Čáslavská rezerva turnaj v Bezměrově vyhrála s celkovým skóre 8:1 a ziskem devíti bodů. Nejlepším střelcem turnaje byl Adam Ronovský. Nejlepším hráčem za čáslavské béčko se stal brankář Tomáš Žítek.

„Bezměrov byl skvělým místem pro krátké soustředění. Nedaleko v Kojetíně je k dispozici krásný areál venkovního koupaliště, ubytování v Bezměrově jsme měli dvě minuty chůze od hřiště. To navíc bylo v perfektním stavu s krásným trávníkem. Díky skvělému servisu od domácích lidí jsme měli vše, na co jsme si vzpomněli. Za to jim je třeba poděkovat,“ konstatoval Jakub Svoboda.

Ze soustředění si drobné šrámy odnesli Vrána, Trekoval a Pavlík. „To mě trochu mrzí. Uvidíme, jak rychle se kluci dají zdravotně dohromady. Již ve čtvrtek nás čeká utkání s čáslavskou U19 v Kácově a v neděli pak zápas s Uhlířskými Janovicemi,“ nastínil Jakub Svoboda program svého týmu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient