Čáslav na úvod fotbalové přípravy porazila Suchdol

Fotbalisté čáslavského béčka sehráli první přípravný zápas na novou sezónu v I. A třídě na půdě Sokola Suchdol.

HODNOCENÍ TRENÉRA
„Máme za sebou první týden přípravného období. Někteří hráčí absolvovali tři tréninkové jednotky a dvě víkendová utkání, když v sobotu nastoupili v modelovém utkání a-týmu. Docházka hráčů je velmi slušná, nikdo se zatím nezranil, takže můžeme být prozatím spokojeni,“ konstatoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda.

„Na úvod přípravy se utkáváme s papírově slabšími týmy, byl to záměr, protože zkoušíme nový herní systém a chvíli nám bude trvat, než si vše sedne.

V utkání v Suchdole jsme sice vstřelili čtyři branky, ale jinak jsme ze hry samotné moc nebezpeční nebyli. Dvě branky jsme dali ze standardních situací, jednu si dokonce domácí vstřelili vlastní. Na útočné polovině jsme byli bezradní, na tom je třeba zapracovat.

V posledních deseti minutách jsme navíc domácí pustili do několika brejkových situací a nakonec jsme v poslední vteřině zápasu inkasovali po rohovém kopu. Nedokázali jsme udržet čisté konto, to mě mrzí. V čáslavském dresu se představily dvě nové tváře: „Vítek Chadraba je útočník, Patrik Jirků hráč do záložní řady. Absolvují s námi letní přípravu a uvidíme,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Čáslavský b-tým o víkendu čeká soustředění v Bezměrově u Kroměříže, kde postupně absolvuje tři zápasy v rámci turnaje Kristýn CUP 2018.

TJ Sokol Družba Suchdol 1 : 4 (0 : 2) FK Čáslav

BRANKY
6. Pavlík, 39. P. Jirků, 50. vlastní, 69. Chadraba.

SESTAVA
Beran – Hurda (60. Šupka), Pavlík, Lebduška – Šupka (46. L. Jirků), Zoufalý (46. Plíhal), Vajgl, P. Jirků (75. Zoufalý), Trekoval – Chadraba, Vrána. Trenér Jakub Svoboda.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak