Search
Close this search box.

Čáslav na úvod fotbalové přípravy porazila Suchdol

Fotbalisté čáslavského béčka sehráli první přípravný zápas na novou sezónu v I. A třídě na půdě Sokola Suchdol.

HODNOCENÍ TRENÉRA
„Máme za sebou první týden přípravného období. Někteří hráčí absolvovali tři tréninkové jednotky a dvě víkendová utkání, když v sobotu nastoupili v modelovém utkání a-týmu. Docházka hráčů je velmi slušná, nikdo se zatím nezranil, takže můžeme být prozatím spokojeni,“ konstatoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda.

„Na úvod přípravy se utkáváme s papírově slabšími týmy, byl to záměr, protože zkoušíme nový herní systém a chvíli nám bude trvat, než si vše sedne.

V utkání v Suchdole jsme sice vstřelili čtyři branky, ale jinak jsme ze hry samotné moc nebezpeční nebyli. Dvě branky jsme dali ze standardních situací, jednu si dokonce domácí vstřelili vlastní. Na útočné polovině jsme byli bezradní, na tom je třeba zapracovat.

V posledních deseti minutách jsme navíc domácí pustili do několika brejkových situací a nakonec jsme v poslední vteřině zápasu inkasovali po rohovém kopu. Nedokázali jsme udržet čisté konto, to mě mrzí. V čáslavském dresu se představily dvě nové tváře: „Vítek Chadraba je útočník, Patrik Jirků hráč do záložní řady. Absolvují s námi letní přípravu a uvidíme,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Čáslavský b-tým o víkendu čeká soustředění v Bezměrově u Kroměříže, kde postupně absolvuje tři zápasy v rámci turnaje Kristýn CUP 2018.

TJ Sokol Družba Suchdol 1 : 4 (0 : 2) FK Čáslav

BRANKY
6. Pavlík, 39. P. Jirků, 50. vlastní, 69. Chadraba.

SESTAVA
Beran – Hurda (60. Šupka), Pavlík, Lebduška – Šupka (46. L. Jirků), Zoufalý (46. Plíhal), Vajgl, P. Jirků (75. Zoufalý), Trekoval – Chadraba, Vrána. Trenér Jakub Svoboda.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient