Fotbalisté Buštěhradu porazili Hřebeč 5:4

V posledním 26.kole III.třídy zavítali buštěhradští na hřiště Hřebče B. Poprvé v soutěži došlo v podání Buštěhradu na penalty, které se nakonec podařilo vyhrát, a tak je konečný výsledek po penaltách 4:5 pro Buštěhrad.

Hned v první minutě se trefil po chybě domácí obrany Musel. Domácím se povedlo vyrovnat v polovině prvního polačasu a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Nutno podotknout, že ani z jedné strany to nebyl fotbal, který by se divákům líbil. Spousta nepřesností a zcela bez pohybu. Hned v začátku druhého poločasu se domácí ujali vedení a s Buštěhradem to nevypadalo vůbec dobře. V důsledku několika střídání se povedlo utkání otočit po brankách Luckého, Rudoleckého a Jindry. Ale po chybách buštěhradské obrany se domácí Hřebči dvěma góly povedlo vyrovnat na konečných 4:4. O konečném výsledku tak rozhodli pokutové kopy. Za Buštěhrad proměnili Falc, Rudolecký, Výborný, poté neproměnil Jindra a poslední pátou proměnil Kurajský. Hosté neproměnili dvě penalty, a tak se z bodu navíc radoval hostující Buštěhrad.

Sestava: Karásek – Falc, Týč (Roztočil), Kurajský, Dušek – Jindra, Rudolecký, Výborný, Radko (Stoupal) – Kolář (Rohla), Musel (Lucký)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak