Fotbalisté Buštěhradu jsou v dobré formě

V 19.kole zavítal Buštěhrad na Baník Stochov. Díky pracovní vytíženosti některých hráčů a také vinou zraněných, přijel Buštěhrad jen s dvanácti ne zcela zdravými hráči. Čekalo se co to s týmem udělá, ale je vidět, že hráči hrají v dobré formě a ani tato situace je nezaskočila. Opět se podařil dobrý vstup do utkání a hned v první minutě skóroval Štefek. Do poločasu se trefil ještě Výborný – 2:0. Ve druhé půly přidal třetí branku Radko a na konečných 4:0 pro Buštěhrad upravil kapitán týmu a sváteční střelec Kurajský. Druhý start za muže si připsal mladý Vaněk a opět udržel čisté konto!

Sestava: Vaněk – Musel, Falc, Kurajský, Dušek – Kolář, Výborný, Radko, Jindra – Štefek, Mildorf (Stoupal)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak