Fotbalisté Baníku byli zařazeni mezi nenasazené týmy MOL CUPu

Šestnáct účastníků osmifinále MOL Cupu se v pátek spáruje do osmi dvojic. Baník byl na základě umístění v uplynulé ligové sezoně zařazen mezi nenasazené týmy a může tak narazit i na některý z českých top klubů. Losování bude v pátek od 12:40 hodin ze sídla asociace na Strahově vysílat v přímém přenosu ČT sport.

V osmifinále už odpadá rozdělení na licenční a nelicenční kluby. Účastníci jsou rozděleni do dvou košů podle úrovně soutěže v probíhajícím ročníku a podle umístění v mistrovských soutěžích v předcházejícím ročníku. Osm nenasazených bude losováno proti osmi nasazeným. Pořadatel utkání je určen bez ohledu na to zda, jde o licenční nebo nelicenční klub i bez ohledu na nasazení.

Nasazené týmy: Plzeň, Slavia, Jablonec, Olomouc, Sparta, Liberec, Bohemians 1905, Teplice

Nenasazené týmy: Baník, Zlín, Dukla, Příbram, Chrudim, Slovácko, Karviná, Opava

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.