Search
Close this search box.

Fotbalista Adriel D´Avila Ba Loua čeká na vízum

Ofenzivní záložník Adriel D´Avila Ba Loua momentálně pobývá v Africe, kde čeká na udělení pracovního víza. Tím se vysvětluje jeho absence v sobotním zápase proti pražské Slavii.

V polovině listopadu mu končilo krátkodobé vízum, proto musel odletět zpět do Afriky. Adriel D´Avila Ba Loua odcestoval v neděli 11. listopadu, tedy pouhý den po zápase se Spartou, a od té doby se vyřizují různé náležitosti k udělení dlouhodobého víza, bez kterého nemůže přiletět zpět do Evropy.

Dvaadvacetiletý fotbalista z Pobřeží Slonoviny musel domů už podruhé. Poprvé to bylo na konci června v půlce letní přípravy, podruhé před pár dny.

Po různých administrativních peripetiích, dalších nezbytných úkonech a usilovné práci klubového vedení nakonec obdržel v létě tříměsíční (krátkodobé) vízum, které mu však 12. listopadu vypršelo. „Věříme, že se vrátí co nejdříve a pomůže nám ve zbytku podzimní části. Jakmile bude mít vízum v ruce, sedne na letadlo a přiletí,“ informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient