Search
Close this search box.

Forma soběslavských florbalistů stoupá

V neděli 18. března vyrazil soběslavský A tým mužů do Strakonic na zápasy s Jokers České Budějovice a „béčkem“ domácích Strakonic. Vzhledem k sobotním výhrám přímých konkurentů v tabulce byl bodový zisk řekněme povinností. Tým „Jokerů“ na rozdíl od svého jmenovce z batmanovských filmů příliš strachu nenaháněl. Jedinou komplikací při vítězství soběslavských v poměru 8-2 bylo snad jen veliké množství neproměněných šancí.

V druhém zápase stál proti Soběslavi tým o poznání silnější. Domácí Strakonice se hlavně v úvodu utkání prezentovali technickou hrou a v prvních minutách hostům balónek příliš nepůjčovali. Poté však přišly 2 přesné soběslavské zásahy a na domácí poněkud znervózněli. Sice se jim povedlo dvěma góly srovnat stav, ale Soběslav zanedlouho opět odskočila do vedení. Zápas se zlomil v momentě, kdy jeden z domácích obránců chyboval v rozehrávce. Pantoflíček jeho chybu potrestal gólem z protiútoku na 4-2. Dá se říci, že tento moment domácí natolik rozhodil, že už přestali věřit v obrat. Soběslav následně přidala další 3 góly a skvělým týmovým výkonem si vítězství pohlídala. Muži tak zvítězili v 5 ze 6 posledních odehraných utkání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient