Florbalistům přibudou v nové sezoně speciální ranní tréninky

V nové florbalové sezóně 2018/2019 připravuje florbalový oddíl TJ FbK Svitavy novinku v podobě tréninku individuálních herních činností pod vedením bývalého hráče A-týmu Lukáše Brýdla.

Tréninky individuálních činností budou zaměřeny na rozvoj obecných základních florbalových dovedností – driblink, zpracování míčku, přihrávka, střelba. Trénink se bude také věnovat rozvoji pohybových schopností hráčů – koordinace pohybu, agilita, reakce, obratnost, změna směru.

Tréninky budou probíhat od září 2018 jedenkrát týdně v čase od 6:30 do 7:30 ráno. Tréninku se mohou zúčastnit hráči jakékoliv kategorie, kteří budou rozděleni dle věku nebo dovedností a náplň tréninku bude přizpůsobena jednotlivým skupinám.

Cílem tréninku individuálních činností je poskytnout hráčům možnost rozvíjet se nad rámec klasických tréninků jednotlivých kategorií.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak