Search
Close this search box.

Florbalistky z Chodova jsou královnami republiky

Fantastickou sezónu korunovaly juniorky ziskem zlatých medailí, když v rozhodujícím třetím zápase finálové série porazily vítěze základní části Vítkovice na jejich hřišti a získaly poprvé v historii titul v této kategorii.

Juniorky, které se v základní části umístily na 2. místě a poté vyřadily Mladou Boleslav a FBC Ostrava, vstoupily do finálové série domácím vítězstvím 3:2 a v sobotu tak měli v ruce matchball na hřišti soupeře.

Vítkovice se ale nedaly a po vítězství 4:1 vyrovnaly stav série a opět se před 3. zápasem vrátily do pozice favorita. Když pak po 1. třetině rozhodujícího zápasu vedli 3:1, naděje na premiérový titul začaly uvadat. Ale lvice se nevzdávají a platí to i pro ty juniorské.

Karolína Kellovská, Nela Jiráková a kapitánka Dominika Tůmová ve druhé třetině otočily skóre na 4:3. Ve třetí třetině už chodovská obrana v čele z brankářkou Terezií Květoňovou neinkasovala a mohla prokuknout obrovská chodovská radost!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient