Florbalistky SKV se zúčastnily turnaje Prague Challenge 2018

(Aktualizováno před )

Ženský A tým Vinohrad se včera představil v rámci přípravného turnaje Prague Challenge 2018, který pořádala na Děkance Bohemka. Ladies ze čtyř utkání vyhrály jedno a obsadily na turnaji čtvrtou příčku. V kádru se představilo několik mladých hráček.

Svěřenkyně nového trenéra Jonáše Sigla vstoupily do turnaje brzo ráno, když se od osmi hodin utkaly s juniorským týmem Bohemians. V něm SKV zvítězilo 4:1. Následovaly dva duely s těžkými extraligovými protivníky, kteří však naskočily do duelů v kombinované sestavě plné juniorek a mladých hráček.

Také Sigl zařadil do sestavy několik mladých nadějí, včetně dorostenek Barbory Klinerové či Karolíny Jandové. Vinohrady prohrály s Chodovem 1:3 poté, co dlouho vedly 1:0. Následovala porážka i od Bohemky a SKV se tak chystalo na souboj o konečnou třetí příčku. V ní juniorky Bohemians oplatily Vinohradům porážku z prvního zápasu.

Výsledky Prague Challenge 2018:
TJ SKV – FbŠ Bohemians juniorky 4:1 (2x Jandová, Bartošová, Vejvodová)

TJ SKV – Florbal Chodov 1:3 (Vejvodová)

TJ SKV – FbŠ Bohemians 2:8 (Trunečková, Tvrzníková)

TJ SKV – FbŠ Bohemians juniorky 0:4

Sestava SKV:

Vyrobíková, Kuchyňková – Kutnarová, Jiříčková, Skalická, Šádková, Dostalíková – Vejvodová, Trunečková, Tvrzníková – Žižková, Bartošová, Dobisíková – Jandová, Klinerová, Kytková.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz