Florbalistky Královských Vinohrad prohrávaly, přesto Turnov přehrály

Ještě osm minut před koncem prohrávaly Ladies doma s Turnovem 1:4. Nedařilo se jim ani herně. Pak ale během čtyř minut srovnaly a v nájezdech vybojovaly druhý bod. Zatím tak Vinohrady zůstávají na vedoucí příčce 1. ligy.

Kouč Jonáš Sigl se v páteční předehrávce 11. kola musel obejít bez několika opor. Ve třetí minutě šly přesto Ladies do vedení. Kutnarová si zpracovala míček na své čepeli a překonala brankářku Gécovou. Za chvíli bylo srovnáno. Bednářová od mantinelu našla na středu hřiště Červovou a ta přesnou ranou k tyči vyrovnala. Ačkoliv pak ve zbytku první části byly domácí hráčky lepší, další gól nepřidaly.

Druhá část se domácímu týmu vůbec nevydařila. Výsledkem byly dvě úplně totožné branky z hole Bajerové, která uplatnila svůj důraz v brankovišti a na obě trefy jí přihrála Veselá. Ladies pak nevyužily ani dvě přesilové hry a ani trestné střílení nařízené za faul na Bartošovou. Exekuci si vzala na starost Kutnarová, ovšem podruhé v utkání na Gécovou nevyzrála.

Nevyužité příležitosti mrzely domácí tým ještě více poté, co se půl minuty před koncem prosadila Červová a zvýšila na 4:1. Se šancemi SKV to ve třetím dějství nevypadalo nejlépe, jenže pak přišlo velké vzepětí. Osm minut před koncem dala gól naděje Šádková. O pár vteřin později Dobisíková dorazila do sítě zblokovanou střelu Trunečkové a tři a půl minuty před koncem srovnala Vejvodová.

Za stavu 4:4 se šlo do prodloužení. V něm gól nepadl, a tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Z šesti hráček byla úspěšná pouze Anna Kutnarová, která tak připsala druhý bonusový bod na stranu Vinohrad. SKV vyhrálo 5:4 po nájezdech a minimálně do neděle určitě setrvá v čele tabulky 1. ligy žen.

TJ SKV – TJ Turnov 5:4 (1:1, 0:3, 3:0 – 0:0) po sam. náj.

Branky a nahrávky: 3. Kutnarová (Vejvodová), 53. Šádková (Jiříčková), 53. Dobisiková (Trunečková), 57. Vejvodová (Trunečková), rozh. náj. Kutnarová – 5. Červová (Bednářová), 23. Bajerová (Veselá), 24. Bajerová (Veselá), 40. Červová (Koťátková). Rozhodčí: Voltr, Šubrt. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 25.
Sestava SKV: Vyrobíková – Hamerníková, Trunečková (C), Šádková, Jiříčková – Dobisíková, Vejvodová, Kutnarová – Žižková, Bartošová, Bursová – Kytková. Trenér: Jonáš Sigl.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.