Search
Close this search box.

Florbalisté z Králova Dvora zvou na sobotní zápasy

Pod taktovkou TJ Lokomotiva Rakovník se v králodvorské sportovní hale bude hrát v sobotu 28. dubna od 9 hodin turnaj PH + SČ ligy mladších žáků (skupina 3-A – 9. koš).

Turnaje se zúčastní rovněž domácí florbalový klub T.B.C. Králův Dvůr blue. Na Králodvorské čeká od 11 hodin Florbalová akademie MB, ve druhém zápase nastoupí „blue“ od 12:20 hodin proti pořadatelům z Rakovníku, svůj třetí zápas pak odehrají až na základě turnajových výsledků. Na programu je celkem devět zápasů. Kromě již zmíněných týmů se turnaje zúčastní ještě FBC Kralupy nad Vltavou, FBK Draci Čerčany a FBC Žraloci Příbram. Předpokládaný konec sobotního mládežnického florbalového klání je v 15 hodin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient