Florbalisté z Králova Dvora zvou na sobotní zápasy

Pod taktovkou TJ Lokomotiva Rakovník se v králodvorské sportovní hale bude hrát v sobotu 28. dubna od 9 hodin turnaj PH + SČ ligy mladších žáků (skupina 3-A – 9. koš).

Turnaje se zúčastní rovněž domácí florbalový klub T.B.C. Králův Dvůr blue. Na Králodvorské čeká od 11 hodin Florbalová akademie MB, ve druhém zápase nastoupí „blue“ od 12:20 hodin proti pořadatelům z Rakovníku, svůj třetí zápas pak odehrají až na základě turnajových výsledků. Na programu je celkem devět zápasů. Kromě již zmíněných týmů se turnaje zúčastní ještě FBC Kralupy nad Vltavou, FBK Draci Čerčany a FBC Žraloci Příbram. Předpokládaný konec sobotního mládežnického florbalového klání je v 15 hodin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.