Search
Close this search box.

Florbalisté vyrazili na dvojzápas do Prostějova

V neděli 11.03. se družstvo dorostenců FBC Přerov vydalo na další dvojzápas do Prostějova, kde se utkalo s domácí Playmakers a Mohelnicí.

FBC Přerov – FBC Playmakers Prostějov 16:2
První zápas proti Playmakerům Prostějov, kde měl být Přerov favoritem, ale ze začátku na jednoznačný zápas nevypadal, když Prostějov po vlastním gólu Přerova prohrával jen 2:3, ale i přesto se Přerov rozjel a 3. třetinu vyhráli dokonce 9:0 a tím upravili výsledek na konečných 16:2.

FBC Přerov – FBC Mohelnice 1:8
Druhý zápas se přerovští utkali s druhou Mohelnicí. V 1.třetině se Přerov tempa Mohelnice držel a dostal jen 2 góly. V 2.třetině dostali dokonce jen jeden gól a na začátku 3.třetiny sice vstřelila gól první v 5minutové přesilovce Mohelnice, ale hned jak přesilovka skončila, Přerov zápas zdramatizoval a snížil na 1:4, ale všechno drama ukončil další pětiminutový trest doprovozen červenou kartou pro Přerov. Ve čtyřech se Přerov rozhodl vsadit vše, ale to jim bohužel nevyšlo a Mohelnice to proměnila v další 4 góly a upravila tak konečný stav na 8:1.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient