Search
Close this search box.

Florbalisté Spartaku New získali třetí místo na ČEZ Florbalcupu 2018

V neděli 11.3. se uskutečnil florbalový turnaj ČEZ FLORBALCUP 2018 v hale TJ Spartaku. Zúčastnilo se ho 6 týmů Třebíčska. TJ Spartak získal nakonec 3.místo.
Nejdříve v prvním zápase po velkém boji porazili Draky Rouchovany 3:1, další zápas Spartaku New s Patrikem skončil 2:1 a postoupil tak ze skupiny. Poté však florbalisté narazili na dobrý tým Sokola Třebíč 1 se kterým prohráli 0:3. V zápasu o třetí místo Spartak vyhrál v dobrém výkonu 5:3 nad Draky Rouchovany.

Ve finále zvítězil Jinej Level nad Sokolem Třebíč 8:0 a celý turnaj vyhrál. Nejlepší střelec byl Tomáš Sýkora a nejlepší brankař David Štos z Jiného Levelu.
Celkové umístění: 1. Jinej Level, 2. Sokol Třebíč 1, 3. Spartak New, 4. Draci Rouchovany, 5. Sokol Tř. 2, 6. Patrik team.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient