Florbalisté Spartaku New získali třetí místo na ČEZ Florbalcupu 2018

V neděli 11.3. se uskutečnil florbalový turnaj ČEZ FLORBALCUP 2018 v hale TJ Spartaku. Zúčastnilo se ho 6 týmů Třebíčska. TJ Spartak získal nakonec 3.místo.
Nejdříve v prvním zápase po velkém boji porazili Draky Rouchovany 3:1, další zápas Spartaku New s Patrikem skončil 2:1 a postoupil tak ze skupiny. Poté však florbalisté narazili na dobrý tým Sokola Třebíč 1 se kterým prohráli 0:3. V zápasu o třetí místo Spartak vyhrál v dobrém výkonu 5:3 nad Draky Rouchovany.

Ve finále zvítězil Jinej Level nad Sokolem Třebíč 8:0 a celý turnaj vyhrál. Nejlepší střelec byl Tomáš Sýkora a nejlepší brankař David Štos z Jiného Levelu.
Celkové umístění: 1. Jinej Level, 2. Sokol Třebíč 1, 3. Spartak New, 4. Draci Rouchovany, 5. Sokol Tř. 2, 6. Patrik team.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.