Florbalisté se připravují na boje o záchranu

V sobotu 24.2. odehráli muži FbC Aligators svůj poslední zápas základní části Národní ligy, a to proti S.K. P.E.M.A. OPAVA . Díky výhře mohli ještě pomýšlet na lehčího soupeře do play down a to na Bytřici, a tak odjížděli na sever Moravy s motivací.

Bohužel již ve 2. minutě se ujala Opava vedení, které ještě v deváté navýšila. Aligátoři bojovali a snažili se vyrovnat, povedlo se jim ale jen do konce první třetiny zkorigovat výsledek na 2:1. Druhá třetina se ale našim mužům nepovedla, hned v druhé minutě navýšila Opava svůj náskok na dvě branky a po sérií přesilovek odskočila až na průběžné skóre 5:1. Aligátorům se povedlo do konce třetiny vstřelit už jen jedinou branku a na konci druhé třetiny svítilo na tabuli skóre 5:2.  Do poslední třetiny vstoupili naši muži s velkým nasazením a hra měla velký náboj až do konce utkání. Aligátoři bojovali, ale stačilo to pouze na remízu 3:3 ve třetí třetině, a tak konečný výsledek 8:5 znamenal 10.místo v tabulce a nepříjemného soupeře TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons do play down.

Teď je třeba hodit nepovedenou základní část za hlavu a soustředit se na udržení v Národní lize. Proti Havlíčkově Brodu to budou náročné zápasy, divácky atraktivní, proto bychom vás na ně rádi pozvali.  První zápas se odehraje v sobotu 3.3. od 20:00 a druhý v neděli 4.3. od 15:00, oba ve sportovní hale v Rousínově a jak už bylo napsáno výše, naši muži se střetnou s týmem TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons.

S.K. P.E.M.A. OPAVA –  FbC Aligators Klobouky   8:5

Po třetinách: (2:1, 3:1, 3:3)

Branky a nahrávky našeho týmu:  11:11 Tomáš Líznar (Michal Šíma), 34:14 Lukáš Gregr (Thomas Jakubec), 51:50 Jakub Gremmel (Tomáš Líznar), 57:07 Denis Jakubec (František Chmela), 59:14 Dominik Král

Sestava:

6 Král Dominik, 7 Líznar Tomáš, 8 Jedlička Patrik, 9 Gremmel Jakub, 12  Jakubec Thomas, 16 Jakubec Denis, 21 Hos Tomáš, 25 Šíma Michal, 33 Chmela František, 87    Gregr Lukáš,  99 Volek Pavel a brankaři 78  Piše Jiří a 98 Rychlý Patrik

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového