Florbalisté FbŠ Bohemians doma prohráli s Vítkovicemi

(Aktualizováno před )

Muži se po dlouhé době představili doma na Děkance proti Vítkovicím.

A bylo se na co koukat, v 5 minutě šli Vítkovice po brejkové situaci do vedení. Domácí vyrovnali stav po souhře mladých reprezentantů Juha – Šebek. První třetina také nabídla trestné střílení, které proměnil Juha. Hosté ještě před koncem třetiny zamkli domácí hráče v obraně a tento tlak vyřešili gólově.

Ve druhé třetině jasně dominovali hostující hráči, kteří se rychle dostali do vedení 2:6. Domácí měli výhodu několika přesilovek, z niž dokázali proměnit pouze jednu, prosadil se fin Seilonen. Vítkovice do konce třetiny ještě jednou skórovali. Stav zápasu 3:7.

Třetí třetina a jiný tým klokanů, do třetiny vlétli jak uragán a po brankách Formana, Dobisíka a Čiháka byl stav 6.7. V 50té minutě odskočili Vítkovice na dvoubrankové vedení. Snížit dokázal Cabejšek, který procpal balonek do branky. Ale ani závěrečná hra bez brankáře už klokanům nepomohla zápas vyrovnat.

FbŠ Bohemians – 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:8

branky: 14. Patrik Šebek, 16. Josef Juha, 35. Max Seilonen, 41. Mikuláš Forman, 42. Jan Dobisík, 48. Pavel Čihák, 55. Daniel Cabejšek – 5. Marek Bräuer, 18. Adam Delong, 23. Adam Delong, 28. Tomáš Sladký, 30. Lukáš Hájek, 32. Adam Delong, 39. Lukáš Hájek, 51. Roman Oborák; rozhodčí: Martin Valenta – Michal Žďárský; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Michal Kotouček 6, Tomáš Hyršl 4 – Petr Gurkovský 13; po třetinách: 2:2, 1:5, 4:1;

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz