Florbalisté FbŠ Bohemians doma prohráli s Vítkovicemi

Muži se po dlouhé době představili doma na Děkance proti Vítkovicím.

A bylo se na co koukat, v 5 minutě šli Vítkovice po brejkové situaci do vedení. Domácí vyrovnali stav po souhře mladých reprezentantů Juha – Šebek. První třetina také nabídla trestné střílení, které proměnil Juha. Hosté ještě před koncem třetiny zamkli domácí hráče v obraně a tento tlak vyřešili gólově.

Ve druhé třetině jasně dominovali hostující hráči, kteří se rychle dostali do vedení 2:6. Domácí měli výhodu několika přesilovek, z niž dokázali proměnit pouze jednu, prosadil se fin Seilonen. Vítkovice do konce třetiny ještě jednou skórovali. Stav zápasu 3:7.

Třetí třetina a jiný tým klokanů, do třetiny vlétli jak uragán a po brankách Formana, Dobisíka a Čiháka byl stav 6.7. V 50té minutě odskočili Vítkovice na dvoubrankové vedení. Snížit dokázal Cabejšek, který procpal balonek do branky. Ale ani závěrečná hra bez brankáře už klokanům nepomohla zápas vyrovnat.

FbŠ Bohemians – 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:8

branky: 14. Patrik Šebek, 16. Josef Juha, 35. Max Seilonen, 41. Mikuláš Forman, 42. Jan Dobisík, 48. Pavel Čihák, 55. Daniel Cabejšek – 5. Marek Bräuer, 18. Adam Delong, 23. Adam Delong, 28. Tomáš Sladký, 30. Lukáš Hájek, 32. Adam Delong, 39. Lukáš Hájek, 51. Roman Oborák; rozhodčí: Martin Valenta – Michal Žďárský; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Michal Kotouček 6, Tomáš Hyršl 4 – Petr Gurkovský 13; po třetinách: 2:2, 1:5, 4:1;

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového