FK Pelhřimov uspořádal na závěr sezony Den fotbalu

Velké setkání všech svých členů a příznivců, nazvané Den fotbalu, uspořádal v sobotu 23. června na závěr sezóny FK Pelhřimov. Bohatý program začal dopoledne na sportovním areálu společným nástupem jednotlivých týmů, kterým zástupci vedení klubu poděkovali za odvedené výkony a připomněli cíl do budoucna, kterým je návrat A týmu do divize. Týmy se pak rozdělily na 9 družstev, v nichž byly zastoupeny různé generace, a tato družstva soutěžila v řadě zajímavých disciplín: v kopu na rychlost a přesnost, skákání v pytlích, v trakařích s přenesením, v chůzi na chůdách a běhu s pneumatikou, ve slalomu a dokonce v biatlonu (ovšem bez lyží a pro střelbu byly zvoleny speciální dětské pušky). Ke všemu hrála hudba v podání známého pelhřimovského DJ Marka Prchala. Soutěže pokračovaly i odpoledne, kolem 16. hodiny pak přišlo na řadu společné fotografování všech přítomných a poté setkání a autogramiáda se vzácnými hosty a slavnými pelhřimovskými rodáky – bývalým legendárním brankářem někdejšího Spa.

Na závěr přišlo na řadu vyhodnocení celého dne, soutěžící dostali odměny za své snažení a proběhlo zhodnocení celé sezóny. Poté následovala volná zábava při hudbě kapely Komplot. Po celý den si děti užívaly velkou nafukovací atrakci Pirátskou loď a pro všechny přítomné bylo k dispozici dobré občerstvení.

FK Pelhřimov má v současné době zhruba 220 členů, jeden tým dospělých a 9 mládežnických. Co klubu udělalo v poslední době radost je skutečnost, že získal na základě rozhodnutí Fotbalové asociace České republiky (FAČR) statut Sportovního střediska mládeže (SpSM) pro období 2018–20 (účelem těchto středisek je podpora kvalitní výchovy mládeže, primárně v kategoriích přípravek a žáků.)

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz