Search
Close this search box.

FK Litoměřicko na zápase ve Velvarech ani jednou neskórovalo

Po střetnutí v Teplicích potrénovali fotbalisté další dva dny a opět vběhli na hřiště k dalšímu přípravnému duelu. Ve Velvarech se v sobotu od 10:15 utkali s místním Slovanem. Z plného tréninku a se zápasem v Teplicích v nohách se od počátku prvního poločasu nemohli dostat řádně do utkání a jeho výsledek 0:4 nebrali litoměřičtí jako nespravedlivý.

Po většinové obměněně hrající jedenáctky do druhé půle došlo ke změně obrazu hry v prospěch hostů a skóre se začalo pomalu ukrajovat. Najednou to šlo a Litoměřicko si dokázalo vypracovávat šance, z nichž dvě proměnili a souboj s nováčkem ČFL se dramatizoval. Bohužel svěřenci Pavla Janečky si další komplikace nepřipustili a i ve druhé pětačtyřicetiminutovce nám nastříleli čtyři góly, některé z nich, podobně jako v prvním dějství, až příliš lehce. Domácí mužstvo působilo kompaktněji, sehraněji a vyhrálo zcela zaslouženě. Litoměřickým zápas odhalil týmové i individuální rezervy a prostor ke zlepšení, nebo jen neodkryli naše skutečné schopnosti dva měsíce před vzájemným mistrovským měřením sil?

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient