FK Litoměřicko na zápase ve Velvarech ani jednou neskórovalo

Po střetnutí v Teplicích potrénovali fotbalisté další dva dny a opět vběhli na hřiště k dalšímu přípravnému duelu. Ve Velvarech se v sobotu od 10:15 utkali s místním Slovanem. Z plného tréninku a se zápasem v Teplicích v nohách se od počátku prvního poločasu nemohli dostat řádně do utkání a jeho výsledek 0:4 nebrali litoměřičtí jako nespravedlivý.

Po většinové obměněně hrající jedenáctky do druhé půle došlo ke změně obrazu hry v prospěch hostů a skóre se začalo pomalu ukrajovat. Najednou to šlo a Litoměřicko si dokázalo vypracovávat šance, z nichž dvě proměnili a souboj s nováčkem ČFL se dramatizoval. Bohužel svěřenci Pavla Janečky si další komplikace nepřipustili a i ve druhé pětačtyřicetiminutovce nám nastříleli čtyři góly, některé z nich, podobně jako v prvním dějství, až příliš lehce. Domácí mužstvo působilo kompaktněji, sehraněji a vyhrálo zcela zaslouženě. Litoměřickým zápas odhalil týmové i individuální rezervy a prostor ke zlepšení, nebo jen neodkryli naše skutečné schopnosti dva měsíce před vzájemným mistrovským měřením sil?

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak