Search
Close this search box.

FK Jeseník porazil Sokol Konice 7:1

Sokol Konice – FK Jeseník – 1 : 7 (1 : 6)

Sestava: Kružík – Glac, Sroka, Bartoš, Polčák – Formánek,

Kubánek, Pudil A., Hlobil – Pudil M., Planý//Oříšek, Nedoma

Branky: 2x – Planý, Pudil A., Pudil M.; 1x – Hlobil

Poslední podzimní výjezd zavedl hráče Jeseníku do Konice, která se během soutěže jevila jako velmi nevyzpytatelný soupeř. Přesto jeseničtí přijeli jako velký favorit a svoji úlohu také bez větších problémů splnili.

Zápas samotný však nezačal úplně dobře. Již ve třetí minutě se domácí fotbalisté dostali do vedení, když dokázali zakončit povedenou kombinaci přihrávkou na hranici „vápna“ a střela z „první“ zapadla do branky soupeře. Odpověď však přišla záhy a v rozmezí 9. až 18.min. stav utkání, třemi brankami, zcela otočili. Postupně se trefili M.Pudil, po centru hlavou, Hlobil, po zpětné kličce střelou na zadní tyč, a Planý, po teči střely Hlobila. V této době hráči Jeseníku předváděli útočný nátlakový fotbal a jen trochu skřípající kombinace jim bránila ve vytváření ještě většího množství brankových příležitostí. Těch si i přesto vytvořili dostatek nato, aby soupeře nejen herně, ale i výsledkově jasně přehráli. Do střelecké listiny se tak postupně zapisovali A.Pudil, podruhé M.Pudil a také podruhé Planý, který zakončoval snad nejhezčí kombinační akci poločasu dorážkou do zcela prázdné branky soupeře.

Druhý poločas ani zdaleka nedosáhl úrovně poločasu prvního. Hráči zcela rezignovali na spolupráci a utápěli se v množství individuálních akcí. Soupeř je příliš neohrožoval a tak se hrál poměrně nezáživný fotbal. Kosmeticky přesto ještě poopravili skóre zápasu, když se po individuální (jak jinak) akci prosadil krásnou křížnou střelou A.Pudil. Je škoda, že kluci nepokračovali ve výkonu z prvního poločasu, neboť fotbal by určitě bavil více je i přítomné diváky, kteří klukům při závěrečné děkovačce bouřlivě zatleskali.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient