Search
Close this search box.

FK Jeseník opouští divizi

Fotbalový klub oznamuje, že z výkonnostních důvodů není nadále v zájmu klubu pokračovat v Moravskoslezské fotbalové divizi a dobrovolně se vrací na úroveň krajského přeboru.

Dlouhé a složité rozhodování je u konce. Jednotný a jednoznačný názor nepanuje ani na půdě klubu – ve výkonném výboru a v hráčské kabině. Převážilo ale střízlivé posouzení současné kvality hráčského kádru, který je pro další působení v divizi neudržitelný. Jedním dechem vedení dodává, že za dobrovolným odchodem z divize nejsou finanční důvody.

Kádr mužstva, které v jarní části sezony uhrálo všehovšudy deset divizních bodů, opustí v novém přestupním období minimálně šest hráčů, nahradí je mladí dorostenci a hráči vracející se z krátkodobých přestupů. To je hlavní důvod „restartu“ v krajském přeboru, s cílem vybudování nového mužstva, které může být už v krátké budoucnosti stejně úspěšné a vrátí Jeseník zpět do divize na delší čas než jen „na zkoušku“ trvající dvě sezony.

Výkonný výbor krajského fotbalové svazu v Olomouci rozhodl dnes odpoledne o rozšíření krajského přeboru ze čtrnácti na šestnáct týmů. Kromě Jeseníku tak bude do přeboru zařazena i Mohelnice, která sestoupila ze třetí ligy do divize, ale podala přihlášku do kraje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient