FK ERA-PACK Chrudim získal pořadatelství elitní fáze Ligy mistrů

V pondělí podvečer dorazila z fotbalové asociace UEFA fantastická zpráva! Tým FK ERA-PACK Chrudim uspěl po postupu z Main round v srbském Kragujevaci s žádostí o pořádání další fáze a společně s dalšími třemi vyvolenými byl vybrán jako pořadatel elitní fáze Ligy mistrů.

Kromě Chrudimi budou v termínu od 13. do 18. listopadu pořádat skupinu ještě španělská Barcelona, portugalský Lisabon a litevský Vytis. Losovat se bude v pátek 9. října od 14:00 ve švýcarském Nyonu!

Rozdělení košů losování:
Koš 1: pořadatelé
Barcelona (Španělsko), FK ERA-PACK Chrudim (ČR), Sporting Lisabon (Portugalsko), Vytis (Litva)

Koš 2: 3. místo část A, vítězové skupiny část B

Halle-Gooik (Belgie), Ekonomac Kragujevac (Srbsko), Sibirjak Novosibirsk (Rusko), Lida (Bělorusko), Pescara (Itálie), Novo Vrijeme Makarska (Chorvatsko), Rekord Bielsko-Biala (Polsko)

Koš 3: 2. místo část A

Dobovec (Slovinsko)

Koš 4: 1. místo část A

Benfica (Portugalsko), Jugra-Jugorsk (Rusko), Kairat Almaty (Kazachstán)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.