Search
Close this search box.

FK Blansko v generálce prohrálo

Generálkou na jarní část Moravskoslezské divize D bylo utkání blanenského mužstva s Bystřicí nad Pernštejnem, která okupuje 1. místo v krajském přeboru Vysočiny. Zápas ovšem nedopadl pro domácí podle představ, prohráli 1:4.

Za hezkého počasí v pravé poledne nastoupili domácí hráči proti prvnímu celku krajského přeboru Vysočiny. Domácí trenér neměl k dispozici některé hráče, naopak mohl počítat se zkušeným Františkem Kuldanem, který přišel z Tišnova.

Na začátku zápasu musel odstoupit z důvodu zranění Bárta. Do 20. minuty bylo utkání vcelku vyrovnané. Nejdříve měl slibnou šanci domácí Dvořák. Poté dal v 18. minutě branku Trtílek, ale bohužel z ofsajdu. Postupem času byli hosté aktivnější a více hrozili. V 25. minutě si navedl míč Prášil a hezkou střelou z dálky poslal hosty do vedení – 0:1. Za deset minut přišel z levé strany míč do blanenského vápna a obrana nechala zcela volného Prášila, který hlavou zvýšil na 0:2. Domácí odpověděli rychle za dvě minuty, kdy z levé strany přihrál Šmerda míč Trtílkovi a ten nezaváhal – 1:2. K vyrovnáni do poločasu měl blízko Kuldan, kdy mu Gromský předložil jasnou šanci, ale brankář Svoboda zázračně míč chytil.

Po změně stran už na hřišti dominovala Bystřice. V 69. minutě nastřelili hosté tyč Záleského branky a o 2 minuty později přišel z levé strany hostů centr a Prášil potřetí skóroval – 1:3. V 81. minutě založil rychlý protiútok nejlepší hráč na hřišti Prášil, který poté posunul míč Malému a Bystřice rázem zvýšila na 1:4. Domácí ještě v 85. minutě trefili tyč zásluhou Hladkého, nicméně na stavu utkání to již nic nezměnilo. Bystřice zvítězila zcela zaslouženě.

FK Blansko
Sestava: Záleský – Gromský, Bokůvka, Bárta, Imramovský – Chloupek, Závodný, Kuldan, Šmerda – Dvořák, Trtílek
Náhradníci: Motyčka, Hladký, Pšikal
Trenér: Martin Maša

SK Bystřice nad Pernštejnem

Sestava: Svoboda – Blaha, Sodomka, Mezník, Vařejka – Adamec, Malý, Padrtka, Samek – Sklenář, Prášil
Náhradníci: Smolík, Buršík, Černý
Trenér: Oldřich Veselý

Poločas: 1:2
Branky: 37. Trtílek – 25., 35. a 69. Prášil, 81. Malý
Rozhodčí: Chabiča – Nejezchleb, Roučka

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient