Firmy hledají cestu z krize, shánějí nyní zakázky, kde se dá

V posledních několika měsících se spousta společností potýká s existenčními problémy, protože nemá kvůli koronavirové pandemii dostatek zakázek. Pokud jste doposud byli zvyklí, že se vám potenciální zákazníci ozvali pokaždé sami, je na čase změnit přístup. Začněte být aktivní, vyhledávejte zakázky sami. Pro takové účely slouží poptávkové servery. V následujících řádcích vám jich představíme hned několik a prozradíme vám, jaké jsme s nimi měli zkušenosti.

Otestovali jsme pro vás hned tři poptávkové portály, a to konkrétně stavebni-zakazky-poptavky.cz, zakazky-poptavky.cz a ceske-zakazky.cz.

Stavebni-zakazky-poptavky.cz

Pro stavební společnosti je mnohdy nadlidský úkol sehnat zakázku, která by nebyla pod cenou. Bohužel, v současné době jsou preferovány firmy s co nejnižší cenou, a to mnohdy i na úkor kvality. Jestliže tedy patříte mezi podniky, které si zakládají na precizním zpracování, hledejte zakázky na Stavebni-zakazky-poptavky.cz, kam týdně přibývají tisíce nových nabídek. Přijdou si na své jak stavební firmy, tak i živnostníci, například malíři pokojů a podobně. Zaregistrovat se navíc můžete na dva měsíce zdarma.

Zakazky-poptavky.cz

Zakázky z mnoha různých odvětvích, nikoliv jen ze stavebnictví, najdete také na Zakazky-poptavky.cz. Jedná se o přehlednou stránku, která rozděluje poptávky do několika kategorií. Pokud se zaregistrujete, budou vám chodit relevantní zakázky, o které byste mohli mít zájem, e-mailem.

Ceske-zakazky.cz

Sice může na první pohled portál Ceske-zakazky.cz působit chaoticky, nicméně při vstupu na web vidíte aktuální poptávky. Velice se nám líbí možnost kliknout hned na tlačítko Kontaktovat, abyste na poptávku odpověděli. Co se registrace týče, i na tomto portálu je nyní na dva měsíce zdarma.

Sami máme stavební společnost, a proto jsme využili první zmíněný portál. Jsme na něm zaregistrovaní už měsíc a dostali jsme se ke dvěma zajímavým pracím. Za nás se tedy poptávkové servery rozhodně vyplatí.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz