Search
Close this search box.

Feťák za volantem měl dva zákazy řízení, nic si z toho nedělal

V neděli 24. června 2018 po třetí hodině ranní zastavili policisté v Kladně v ulici U Stadionu Škodu Felicii, za jejímž volantem seděl třicetiletý cizinec. Policisté ho vyzvali k testu na drogy a ten mu vyšel pozitivní na amfetamin. Navíc policie zjistila, že má udělené rovnou dva zákazy řízení.

Muž byl zadržen a převezen k odběru krve, aby byla stanovená míra jeho ovlivnění. Následně byl eskortován do policejní cely. Případ je prošetřován jako přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a podezřelému muži hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient