Feťák se vydal na lup do drogerie, netušil však, že ho sleduje policie

Pořádnou dávku smůly měl dle svých slov 31letý drogově závislý muž, který skončil na služebně městské policie.

Ten se totiž rozhodl vylepšit si svou finanční situaci tím, že ukradl dekorativní kosmetiku v hodnotě přesahující dva tisíce korun v jednom z obchodů na Nádražní ulici. Nemohl však tušit, že v provozovně je na nákupu jedna z městských policistek, které jeho počínání neuniklo. Telefonem proto dala zprávu dozorčímu, který pak za pomocí kamer městského systému navedl hlídku za výtečníkem až na nádraží ČD, kde byl zadržen v jednom z vlaků těsně před odjezdem. Zboží se tak vrátilo do prodejny, v registru bylo zjištěno, že podobné skutky se u muže mohou již počítat na desítky, což se odrazilo i v uloženém správním trestu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak