Festival na Jizeře letos uzavře koncert Michala Hrůzy

(Aktualizováno před )

Bývalý frontman skupiny Ready Kirken zazpívá to nejlepší ze svého repertoáru a představí písně z nového alba Sám se sebou. Jako předkapela se představí skupina Lety mimo. Koncert se koná pod širým nebem v letním kině v Turnově, a to v pátek 24. srpna. Přijďte si užít večer s naprosto jedinečnou letní atmosférou a skvělou hudbou.

Turnovský rodák se vrací „domů“ a v rámci Festivalu na Jizeře vystoupí v letním kině. Těšit se můžete na průřez tvorbou tohoto skvělého textaře, kytaristy a zpěváka, který je na české hudební scéně již více než dvacet let.

Michal Hrůza je jedním ze zakládajících členů skupiny Ready Kirken s nimiž natočil pět hudebních alb a napsal více než padesát písní a textů. Po odchodu z kapely v roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelu Hrůzy, s níž vydal čtyři studiové desky. V květnu roku 2017 Michal Hrůza a kapela Hrůzy vydaly své páté autorské CD s názvem Sám se sebou, které Vám chtějí představit.

Michal Hrůza slaví narozeniny v srpnu a turnovský koncert je také plánován na srpen – což je skvělá příležitost – přijďte se pobavit, zazpívat si, poznat písně z nového CD a oslavit narozeniny tohoto skvělého zpěváka na úžasný koncert pod širým nebem.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz