Search
Close this search box.

FC Tempo Praha postoupil v poháru do semifinále

Nedlouho po debaklu 0:5, který utrpěli hráči FC Tempo Praha s Uhelnými sklady,měli možnost reparátu se stejným soupeřem. Tentokrát ve čtvrtfinále Poháru PFS.

Oba týmy k zápasu přistoupily trochu volněji a k vidění bylo hodně chyb a z toho pramenících gólů. Do vedení se dostali po nedůrazu obránce Uhelek, Perl se přes něj protlačil a zcela osamocen nedal Kučerovi šanci – 1:0. Hosté však během několika minut skóre otočili. Nejprve se prosadil Koc – 1:1 a posléze také Koubek – 1:2. Ještě před půlí však byli znovu ve vedení. Nejprve po přihrávce Vltavského vyrovnal Trojan – 2:2 a pak předvedl obrovskou hrubku brankář Kučera, když přihrál přímo Vltavskému, který ho obešel a do prázdné branky skóroval – 3:2.

Divoká přestřelka pokračovala i po přestávce. Po hezké kombinační akci ještě vylepšil pozici Barták na Vltavského a bylo to o dvě branky – 4:2. Radost však trvala několik sekund. Velmi přísnou penaltu proměnil Klán – 4:3. Po krásné kolmici Šmídka unikl obraně Čech a znovu to bylo o dva góly – 5:3. A zase netrvalo ani dvě minuty a po chybě v rozehrávce unikl Belán a opětovně snížil – 5:4. Pak už se však mezi střelce zapisovalo jen Tempo. Odražený míč s přehledem uklidil do sítě Šmídek – 6:4 a po přihrávce Bláhy pak ještě podtrhl vítězství a postup do semifinále Adámek – 7:4. V tom se potká vítězný tým 8.5. od 17:30 na Tempu s týmem Třeboradic.

Trenér Petr Vanko:
„Pohárový zápas měl samozřejmě úplně jiné nasazení než přebor. Jsem rád, že jsme postoupili, zastříleli jsme si a tak trochu odčinili debakl 0:5. Bohužel jsme přišli o další zraněné hráče a budeme si muset v neděli v Újezdu nad Lesy sáhnout na dno sil, abychom uspěli.“

FC Tempo Praha – SK Uhelné sklady Praha 7:4 (3:2)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient