FC Slovan Velvary přivezl domů z Hrobců tři body

Velvary potvrdily své postavení i v Hrobcích, kde díky gólům z první části vyhrály 2:0.

„Beru to jako povinnou výhru,“ uvedl trenér Pavel Janeček a přiznal, že jeho tým do utkání vstoupil volněji. „Hned jsme ale zjistili, že domácí na to jsou dobře kombinačně dobře. Bojovali a nic nám nedarovali,“ dodal.

Skóre otevřel po faulu na Kalaše z pokutového kopu kapitán Obrtlík, konečnou podobu dal výsledku před přestávkou Müller, který poslal do sítě odražený balon.

V pohodovém utkání hostům scházela v rozhodujících chvílích větší přesnost.„Chyběla nám finální přihrávka, naše výhra mohla být výraznější,“ podotkl Janeček s tím, že teď se musí připravit na důležitou středeční dohrávku se Souší.

Hrobce – Velvary 0:2 (0:2).
Branky: 18. Obrtlík, 43. Müller.
Velvary: Měsíček – Šalda, Obrtlík, Ludvík, Nosek – Budějský (62. Křtěn), Tenkl, Chrobák (74. Stýblo), Holub (84. Mucha), Kalaš (46. Vašut) – Müller.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak