FC Sellier & Bellot Vlašim končí podzim na osmém místě tabulky

Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je u konce a Vlašim jej především díky vydařenému závěru zakončila na osmém místě tabulky. Nejzajímavějším týmovým statistikám panuje útočník Vojtěch Hadaščok, který je nejlepším střelcem a zároveň nejtrestanějším hráčem FC Sellier & Bellot Vlašim.

Vojtěch Hadaščok dokázal ve čtrnácti zápasech nastřílet celkem devět branek, což je zařadilo mezi trojici nejlepších střelců soutěže. Lépe už je na tom pouze David Ledecký z Českých Budějovic. stejný počet branek nastřílel brněnský Lukáš Magera. Stejný hráč Vlašimi, který nosí číslo 25, je pátým nejtrestanějším hráčem soutěže se šesti žlutými a jednou červenou kartou. Druhým nejlepším střelcem týmu je Ladislav Janda se třemi zásahy. Stejné místo patří zkušenému záložníkovi i v kolonce nasbíraných karet. Ladislav Janda během podzimu viděl celkem pět žlutých karet.

Co se týče dalších statistik, tak nejvíce času na hrací ploše trávil během podzimu záložník Daniel Mareček. Středopolař s číslem 17 odehrál celkem 1.256 minut. Hráčem, který nastoupil do největšího počtu zápasů, byl útočník Oskar Fotr s patnácti starty (783 minut, 3 góly).

Šestnáct zápasů podzimní části sezóny přineslo Vlašimi při bilanci pěti výher, šesti remíz a pěti porážek celkem jednadvacet bodů. V současné době tento bodový zisk zaručil středočeskému celku přezimování na osmém místě tabulky F:NL. Počet obdržených branek se vyšplhal na 22. Stejné číslo nalezneme i v kolonce vstřelených branek.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient