Search
Close this search box.

FC Sellier & Bellot Vlašim končí podzim na osmém místě tabulky

Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je u konce a Vlašim jej především díky vydařenému závěru zakončila na osmém místě tabulky. Nejzajímavějším týmovým statistikám panuje útočník Vojtěch Hadaščok, který je nejlepším střelcem a zároveň nejtrestanějším hráčem FC Sellier & Bellot Vlašim.

Vojtěch Hadaščok dokázal ve čtrnácti zápasech nastřílet celkem devět branek, což je zařadilo mezi trojici nejlepších střelců soutěže. Lépe už je na tom pouze David Ledecký z Českých Budějovic. stejný počet branek nastřílel brněnský Lukáš Magera. Stejný hráč Vlašimi, který nosí číslo 25, je pátým nejtrestanějším hráčem soutěže se šesti žlutými a jednou červenou kartou. Druhým nejlepším střelcem týmu je Ladislav Janda se třemi zásahy. Stejné místo patří zkušenému záložníkovi i v kolonce nasbíraných karet. Ladislav Janda během podzimu viděl celkem pět žlutých karet.

Co se týče dalších statistik, tak nejvíce času na hrací ploše trávil během podzimu záložník Daniel Mareček. Středopolař s číslem 17 odehrál celkem 1.256 minut. Hráčem, který nastoupil do největšího počtu zápasů, byl útočník Oskar Fotr s patnácti starty (783 minut, 3 góly).

Šestnáct zápasů podzimní části sezóny přineslo Vlašimi při bilanci pěti výher, šesti remíz a pěti porážek celkem jednadvacet bodů. V současné době tento bodový zisk zaručil středočeskému celku přezimování na osmém místě tabulky F:NL. Počet obdržených branek se vyšplhal na 22. Stejné číslo nalezneme i v kolonce vstřelených branek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient