Search
Close this search box.

Favorizovaní kladenští florbalisté podlehli v duelu s Ostravou

A-tým Kanonýrů jel v neděli do Ostravy jako jasný favorit. Ostrava byla bez bodu a pro kladenské borce se mělo jednat o jednoznačnou záležitost. Prognózy se nicméně nepotvrdily a Kanonýři nechali Ostravanům příjemný dárek.

Kanonýrům se sice poměrně slušně vydařila úvodní část zápasu, po které vedli 3:1, pak už to ale byla ze strany kladenského celku výsledková bída. „Zase nám utekla druhá třetina. Tu první jsme hráli výborně dozadu i dopředu. Oni nevěděli, jak se k nám dostat a my jsme si hráli to, co jsme chtěli a potřebovali,“ říká autor branky a nahrávky Kanonýrů David Sachr.

V úvodu druhé části sice Sachr zvyšoval na 4:1 z pohledu Kladna, pak ale začali dominovat hráči Ostravy. „Ve druhé třetině jsme to zase vypustili, pak přišlo ještě vyloučení, a to nás docela položilo, tam se soupeř dostal na koně a začal hrát,“ připomíná Sachr pětiminutové vyloučení kladenského obránce Jana Cvrčka.

Před poslední částí zápasu byly šance obou týmů naprosto vyrovnané, radovali se však domácí. „Ve třetí třetině jsme začali se skóre 5:5 a tam pak přišel zase zbytečný gól a pak druhý. To už se pak špatně hraje. Ještě jsme sice zredukovali na 6:7, ale už to nestačilo,“ hodnotí Sachr smutně.

Sachr však na nevydařeném utkání nakonec našel i pozitivum. „Vynikající výkon předvedla třetí lajna, která si s nimi v útočným pásmu dělala, co chtěla. Hráli jednoduše dozadu i dopředu a celkově hráli výborně,“ oceňuje příspěvek ne tolik vytěžované pětice Pfaur – Chvojka – Pecha – Richtr – Cvrček.

1. MVIL OSTRAVA WOOW – KANONÝŘI KLADNO 7:6

Branky a asistence Kanonýrů: 02:43 Jakub Pecha (Petr Chvojka), 09:50 Tomáš Nushart (Ondřej Riebauer), 13:25 Jakub Pecha (Oskar Blaha), 20:49 David Sachr (Jan Louvar), 35:13 Miloš Tyl (David Sachr), 57:24 Tomáš Nushart (Vít Bednář).
Sestava Kanonýrů: Blaha (Horáček), Sachr, Černý, Tyl, Riebauer, Louvar, Kalina, Bednář, Hartman, Teslík, Nushart, Richtr, Cvrček, Pfaur, Chvojka, Pecha, Přívara.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient