Search
Close this search box.

Fanoušci Baníku si v anketě vybrali podobu nového autobusu

Hlasování fanoušků rozhodlo! Baník bude v dalších sezonách brázdit české, moravské a slezské silnice v modrém provedení autokaru číslo 4, které zbylé tři návrhy doslova převálcovalo. Do ankety se zapojilo celkem 3216 fanoušků, jejichž nadpoloviční většina dala hlas vítězné variantě.

„Nečekali jsme, že průběh bude až tak jednoznačný. Vítězný návrh, sportovní terminologií řečeno, zvítězil způsobem start – cíl. Od prvního dne si vytvořil náskok, který se každým dalším dnem ještě zvyšoval. Vážíme si ale každého hlasu, který přišel, a jsme rádi, že sami fanoušci si vybrali svého favorita,“ řekl marketingový a obchodní ředitel FC Baník Ostrava Martin Rak.

Jeden z pěti účastníků hlasování se teď může těšit na zapůjčení vozu Toyota na víkend zdarma s plnou nádrží od jednoho z hlavních partnerů klubu, společnosti Autobond Group. Pět vylosovaných aktérů, které Baník bude během pátku telefonicky kontaktovat, se v poločase sobotního utkání s Bohemians 1905 zúčastní penaltového rozstřelu, jehož vítěz dostane zdarma do vlastního používání na víkend auto s plnou nádrží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient