Fakultní nemocnice Plzeň je největším zaměstnavatelem v Plzeňském regionu

FN Plzeň v současnosti zaměstnává 4 600 zaměstnanců a je největším zaměstnavatelem v Plzeňském regionu. Pro stávající zaměstnance nabízí řadu benefitů, možnosti profesního vzdělávání a zajímavé finanční ohodnocení, průměrná mzda za 1. pololetí 2018 činila více jak 45 000 korun.

Od ledna 2018 nastoupilo do FN Plzeň 228 nových nelékařských zdravotnických pracovníků, kteří byli 12. září pozváni na setkání s vedením nemocnice. Ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. přivítal nové tváře a dodal: „Všichni jste součástí plzeňské fakultní nemocnice, té nejlepší nemocnice a jste její budoucnost. Jsme největší zdravotnickým zařízením na jihozápadě Čech, a abychom byli stále největší a nejlepší, musíme se posouvat dál. Otevíráme nová pracoviště, zavádíme špičkové technologie a pořizujeme moderní přístrojové vybavení. A právě nelékařští zdravotničtí pracovníci, to jsou ti, kteří mnoha lidem v životě zachránili „krk“, zdravotní sestra je u pacienta jako první. Symbióza sestra a lékař musí být, jsou to spojené nádoby. Uděláme vše pro to, abyste byli u nás spokojeni, abyste mohli dělat medicínu s láskou. Medicína je umění, záleží jen na Vás, jaké použijete pomyslné techniky.“

A rada na závěr, která platí i mimo areál nemocnice: „Naslouchejte starším, budou Vám vždy nápomocni.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak