Search
Close this search box.

Eva Samková zkompletovala svou sbírku, po olympiádě a Světovém poháru zvítězila i na MS

Snowboardcrossařka Eva Samková se před pěti lety stala olympijskou vítězkou a od té doby se drží ve světové špičce. V celkovém pořadí Světového poháru skončila druhá, pak celý tento podnik ovládla. A před rokem potvrdila svůj nesmírný talent ziskem bronzové medaile na OH v Pchjongčchangu. Když se vrátíme do minulosti, třikrát se stala mistryní světa juniorů a na mediálně známých X-games skončila druhá. Stále jí však unikala medaile ze světového šampionátu. Až dnes tu smůlu prolomila.

V americkém Solitude jasně dominovala ve všech jízdách, takže její zlatá medaile je naprosto zasloužená. „Bylo to relativně dominantní vítězství. Jsme moc šťastní. Moc děkuju všem, Evce, celému realizačnímu týmu i každému, kdo má na zlatu podíl,“ řekl kouč Samkové Marek Jelínek.

Jejím dosud nejlepším umístěním na MS byla pátá příčka před osmi lety, následovalo sedmé, šesté a před dvěma lety dokonce až dvanácté místo. Je pravda, že tyto nezdary byly způsobeny i opakovanými problémy s rameny.

foto: auto-mania.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient