Eva Pilarová zazpívá v Hlučíně

Koncert Evy Pilarové v Kulturním domě Hlučín, plánovaný na čtvrtek 6. prosince, se uskuteční. Ze svého vážného úrazu, který utrpěla v létě, už se zpěvačka vyléčila.

„Eva Pilarová zahajuje opět své koncerty už 23. listopadu. Takže na ten v Hlučíně, který je součástí jejího vánočního turné, se už moc těší,“ prozradil její manažer Vítek Chadima.
Na svůj koncert v Hlučíně přizvala jako svého speciálního hosta pěvecký soubor Sluníčko, který působí při Základní škole Rovniny v Hlučíně. Koncert začne v 19 hodin. Vstupenky jsou v prodeji v pokladně kulturního domu, v Informačním centru Hlučín a v síti Ticketstream.
Eva Pilarová si letos v červenci při pádu zlomila kyčel a rameno. Rekonvalescence naštěstí proběhla v pořádku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.