Eva a Vašek zazpívali seniorům

Městskou oslavu Mezinárodního dne seniorů včera uspořádalo město Blansko prostřednictvím odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy v Dělnickém domě v Blansku. Součástí akce byla i nabídka doprovodných aktivit.

V úvodu přivítal všechny přítomné ředitel Kulturního střediska města Blanska Jaroslav Jeřábek, který předal slovo vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy Petře Skotákové.

Aktuální nabídku aktivit Městského klubu důchodců představila předsedkyně samosprávy Marta Gronová a poté následovalo tolik očekávané kulturní vystoupení v podání Evy a Vaška.

Nechyběli ani zástupci vedení města. Pozdravit účastníky oslav a popřát jim mnoho zdraví a elánu do dalších let přišli i starosta města Ivo Polák spolu s místostarostou Jiřím Crhou.
V rámci doprovodného programu mohli příznivci pohybu z řad seniorů v dopoledních hodinách vyrazit i na lekci severské chůze, která je součástí standardní nabídky aktivit klubu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient