Search
Close this search box.

ERA-PACK v dalším ročníku Ligy mistrů zamíří do Srbska

Chrudimští futsalisté znají soupeře do dalšího ročníku futsalové Ligy mistrů. Los ve švýcarském Nyonu je odeslal do Srbska, kde na hřišti Kragujevace potkají kromě domácího mužstva ještě španělského mistra a obhájce titulu Inter FS a ukrajinským týmem MFC Cherson. Ze čtyřčlenné skupiny postupují do další fáze tři nejlepší mužstva.

Los Main round Futsal Champions League za námi! ERA-PACK Chrudim se ve čtvrtek krátce po druhé hodině odpolední dozvěděl, kam že v rámci základní skupiny futsalové Ligy mistrů zamíří. Slavnostní los poslal výběr trenéra Felipe Condeho do čtyřčlenné skupiny pořádané v srbském Kragujevaci, odkud postoupí tři nejlepší do elitní fáze UEFA Futsal Cupu.

A kdo tedy čtrnáctinásobného mistra České republiky čeká? Chrudimští poměří síly s domácím Ekonomacem Kragujevac, následně se budou muset zkusit udolat ukrajinského šampiona MFC Cherson a po roční pauze znovu zkusí zaskočit nejlepší tým Evropy – španělský Inter Movistar! Základní kolo se odehraje (2. – 7. října 2018).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient