ERA-PACK v dalším ročníku Ligy mistrů zamíří do Srbska

Chrudimští futsalisté znají soupeře do dalšího ročníku futsalové Ligy mistrů. Los ve švýcarském Nyonu je odeslal do Srbska, kde na hřišti Kragujevace potkají kromě domácího mužstva ještě španělského mistra a obhájce titulu Inter FS a ukrajinským týmem MFC Cherson. Ze čtyřčlenné skupiny postupují do další fáze tři nejlepší mužstva.

Los Main round Futsal Champions League za námi! ERA-PACK Chrudim se ve čtvrtek krátce po druhé hodině odpolední dozvěděl, kam že v rámci základní skupiny futsalové Ligy mistrů zamíří. Slavnostní los poslal výběr trenéra Felipe Condeho do čtyřčlenné skupiny pořádané v srbském Kragujevaci, odkud postoupí tři nejlepší do elitní fáze UEFA Futsal Cupu.

A kdo tedy čtrnáctinásobného mistra České republiky čeká? Chrudimští poměří síly s domácím Ekonomacem Kragujevac, následně se budou muset zkusit udolat ukrajinského šampiona MFC Cherson a po roční pauze znovu zkusí zaskočit nejlepší tým Evropy – španělský Inter Movistar! Základní kolo se odehraje (2. – 7. října 2018).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.